Strona: Propozycja szkolenia dla studentów / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Propozycja szkolenia dla studentów

2024-01-17

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Stalowej Woli zaprasza na jednodniowe szkolenie przygotowujące do egzaminu na uzyskanie uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru:

GR I (urządzenia, instalacje i sieci wytwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną)

GR II (urządzenia zużywające ciepło, paliwa stałe i płynne oraz przetwarzające i przesyłające ciepło)

GR III (urządzenia instalacje i sieci gazowe)

Termin kursu i egzaminu:

26.01.2024 r. godz. 15:00

Cena szkolenia: 150, 00 PLN brutto

Cena egzaminu: 424, 20 PLN brutto /jedno uprawnienie z danej grupy/.

Miejsce szkolenia:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Stalowej Woli