Strona: Rekrutacja 2017/2018 / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Rekrutacja 2017/2018

2017-06-01

Rewolucja przemysłowa 4.0 jest faktem - z naszą pomocą zostaniesz inżynierem XXI wieku

REKRUTACJA 2017/2018

Wydział Mechaniczno-Technologiczny prowadzi rekrutację na studia stacjonarne i niestacjonarne na dwóch kierunkach:

Oba kierunki zostały sklasyfikowane w rankingu Perspektywy jako Kierunki przyszłości.

Wydział kieruje też do studentów bardzo bogatą ofertę dotyczącą: akademików, stypendiów, zajęć sportowych, kół naukowych, praktyk oraz staży w firmach partnerskich. Zachęcamy do zapoznana się ze szczegółami - Oferta socjalna WMT.