Strona: Rzeszów University of Technology Students Awards 2024 / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Rzeszów University of Technology Students Awards 2024

2024-06-14
Uroczystość wręczenia Rzeszów University of Technology Students Awards 2024,

Medal „Primus Inter Pares” Kapituła przyznaje za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za działalność na innych płaszczyznach życia akademickiego, np. w studenckim ruchu naukowym, w działalności organizacyjnej, sportowej, kulturalnej, które mają istotny wpływ na kreowanie wizerunku Politechniki Rzeszowskiej. Odznaczenie przyznaje Kapituła Medalu powoływana corocznie spośród członków Rady Fundacji, a uczelnię reprezentuje prorektor ds. kształcenia.

Jesteśmy dumni, że studenci naszego wydziału zostali nagrodzeni za doskonałe wyniki naukowe oraz działalność organizacyjną. Nagrody stanowią podsumowanie całorocznego zaangażowania studentów w życie uczelni.

Medal „Primus Inter Pares” otrzymał Łukasz Kapała, absolwent kierunku mechanika i budowa maszyn.

Nagrody Rektora otrzymali Wiktoria Dacko, studentka IV roku kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji oraz Szymon Kotwica, student IV roku kierunku mechanika i budowa maszyn.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !