Strona: Cyfrowy system korelacji obrazu 3D Q-400 - Seminarium warsztatowo - szkoleniowe 23.11.2017r. / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

2017-11-13

Serdecznie zapraszam na seminarium, które odbędzie się 23.11.2017r. (czwartek) o godz. 900 na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli przy ulicy Kwiatkowskiego 4.

W trakcie spotkania, zostanie zaprezentowany trójwymiarowy i bezdotykowy system do pomiaru odkształceń i przemieszczeń w czasie rzeczywistym. System ten umożliwia wizualizację pola deformacji i odkształcenia 3D, pomiar wibracji oraz szybkie wykrywanie defektów materiałowych (metoda NDT).  Jego elastyczna konstrukcja zapewnia szeroki zakres zastosowań oraz badanych materiałów, gwarantując wymaganą dokładność w obszarze od mikro odkształceń do deformacji plastycznych. Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.

Szczegóły w załączniku.

Proszę o potwierdzenie przybycia do dnia 20.11.2017: kszwajka@prz.edu.pl