Strona: Seminarium pomiaru twardości / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Seminarium pomiaru twardości

2018-04-04

stuers.jpg

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na seminarium, które odbędzie się 06.04.2018r. (piątek) o godz. 1000 na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli przy ulicy Kwiatkowskiego 4.

Poniżej prezentujemy program spotkania:

10:00 – 11:00      Wprowadzenie do pomiarów twardości

11:00 – 12:00      Przygotowanie próbek do pomiarów twardości

12:00 – 12:15      Przerwa

12:15 – 13:15      Parametry wpływające na pomiary twardości

13:15 – 13:30      Oferta Struers - prezentacja twardościomierzy produkcji Struers

13:45 – 15.00      Prezentacja urządzeń w „DemoBus” Struers

Obecnie firma Struers jest światowym liderem w produkcji urządzeń i materiałów eksploatacyjnych do preparatyki zgładów materiałowych. Firma Struers powstała w 1875 roku i od roku 1943 specjalizuje się w badaniach metalograficznych. Udoskonalają metody pracy z wszelkiego rodzaju próbkami przygotowywanymi z metali, ceramiki, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Są ekspertami w dziedzinie pracy laboratoryjnej oraz produkcji, co znajduje swoje potwierdzenie zarówno, gdy chodzi o projektowanie nowych produktów, jak i służenie klientom pomocą w przygotowywaniu próbek. Jako pierwsi wprowadzili na rynek wiele rewolucyjnych produktów i nadal prowadzą badania oraz opracowują zaawansowane produkty z myślą o przyszłości.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.

Proszę o potwierdzenie przybycia do dnia 05.04.2018 r:

e-mail : kszwajka@prz.edu.pl