Strona: „Stalowa pszczoła nie istnieje” / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

„Stalowa pszczoła nie istnieje”

2018-09-25
, red.  Piotr Ludian

Dnia 21 września b.r. w Wydziale Mechaniczno-Technologicznym odbyło się V Forum Pszczelarskie „Stalowa pszczoła nie istnieje”. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem pszczelarzy, którzy zgromadzili się, by podzielić się ze sobą wiedzą i doświadczeniem w zakresie hodowli pszczół. Program Forum obejmował wykłady pszczelarzy oraz naukowców i przedstawicieli instytucji weterynaryjnych. Równolegle w Miejskiej Bibliotece Publicznej miał miejsce kiermasz, gdzie zainteresowani mogli nabyć miód i inne produkty pszczelarskie z lokalnych pasiek.