Strona: Starcie Tytanów na WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Starcie Tytanów na WMT

2022-11-28

Cóż to był za QUUIIIZZZ... Dzisiejszy dzień na Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej z pewnością należał do bardzo udanych, przepełniony koleżeńską rywalizacją i solidną dawką humoru. W szranki stanęły dwie drużyny: nieustraszonych, bojowo nastawionych i perfekcyjnie przygotowanych do walki Belfrów oraz wojownicza, zadziorna i nieustępliwa grupa żaków WMT. Obie drużyny odpowiadały na pytania o współczesną popkulturę, a wiele z nich wcale nie było takich łatwych i oczywistych.

Żakom przypadły takie pytania jak: Skąd pochodzą the Rolling Stones? W jakim zespole śpiewała Victoria Beckham? Jak mają na imię bohaterki serialu Przyjaciele?

Natomiast dla Belfrów pytania stworzyli studenci, którzy nie ułatwili im zadania. Belfrów pytano o imiona sióstr Kardashian, młodzieżowe słowo roku czy rapera Matę.

Wszyscy wykazali sie ogromną wiedzą, ale też niezwykle koleżeńską postawą. Pojedynek dosłownie o włos wygrali Belfrowie i to Oni w nagrodę losowali jedną z kopert. W środku odnaleźli kolejne wyzwanie, tj. mecz siatkówki, w którym zawalczą z Żakami. Meczu już nie możemy się doczekać, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.