Strona: Studenci WMT na Warsaw Industry Week 2017 / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Studenci WMT na Warsaw Industry Week 2017

2017-11-21

Była to druga edycja targów, której głównym motywem był Przemysł 4.0. W imprezie uczestniczyło ponad 400 wystawców prezentujących najnowsze trendy w branży produkcyjnej. Na 45.000 m2 powierzchnie można było zobaczyć najnowsze roboty i obrabiarki. Dużo było również stoisk poświęconych wydrukowi 3D, szybkiemu prototypowaniu i zastosowaniu laserów w procesach produkcyjnych. Nie zabrakło również nowoczesnych narzędzi pomiarowych, dzięki którym można w sposób bardzo dokładny kontrolować procesy wytwórcze. Więcej informacji o tegorocznej edycji można znaleźć na stronie http://industryweek.pl.

Film z targów