Strona: Studenci WMT w siedzibie KUKA Polska w Tychach / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Studenci WMT w siedzibie KUKA Polska w Tychach

2022-05-30

23 maja studenci pierwszego roku studiów magisterskich mechaniki i budowy maszyn WMT odwiedzili siedzibę Kuka Polska w Tychach w celu zapoznania się z bogatą ofertą, jaką posiada firma.

KUKA to wiodący na rynku światowym producent inteligentnych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji, który oferuje swoim klientom kompleksowe produkty, takie jak roboty, moduły oraz w pełni zautomatyzowane instalacje i ich połączenia sieciowe w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, metali i tworzyw sztucznych, produkcji dóbr konsumpcyjnych, handlu elektronicznym lub detalicznym i ochronie zdrowia.

Studenci mieli okazję dowiedzieć się, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, jak wyglądają portfolio robotów i rozwiązania KUKA.WorkVisual, a także jak działa inteligentne oprogramowanie KUKA.Sim.

Z pewnością nabyte wiedza i umiejętności zostaną przez nich wykorzystane nie tylko podczas zajęć, ale również w kształtowaniu swojej ścieżki zawodowej.