Strona: Targi Pracy / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Targi Pracy

2017-04-07

7 kwietnia 2017 roku w Bibliotece Międzyuczelnianej odbyła się kolejna edycja Targów Pracy. Organizatorem Targów Pracy był Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli.

Podczas Targów Pracy można było zapoznać się z ofertami pracy  wielu firm takich jak: PGZ Huta Stalowa Wola i LiuGong Dressta Machinery, naszych partnerów z Rady Programowej. Nie zabrakło również oferty  edukacyjnej Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej dla osób, które wkrótce ukończą szkolę ponadgimnazjalną  i osób pracujących w celu podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych.