Strona: THONI-ALUTEC - oferta pracy - konstruktor / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nasi Partnerzy

THONI-ALUTEC - oferta pracy - konstruktor

2021-07-26

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium.

Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Opis stanowiska pracy:

  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • wsparcie techniczne dla produkcji

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego, preferowani absolwenci Odlewnictwa
  • znajomości obsługi programów SolidWorks, NX lub innego oprogramowania CAD 3D
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość zagadnień z zakresu robotyki będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w projektowaniu form kokilowych/ wtryskowych będzie mile widziane

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl . Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816.

 Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl

Akceptuję