Strona: Twoje zdanie się liczy- weź udział w ankietyzacji / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Twoje zdanie się liczy- weź udział w ankietyzacji

2024-01-04

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2021 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w sprawie aktualizacji zasad i trybu przeprowadzania ankietyzacji i hospitacji zajęć dydaktycznych oraz Zarządzeniem nr 26/2023 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza zmieniającym Zarządzenie nr 5/2021, w porozumieniu z Samorządem Studenckim oraz Samorządem Doktorantów został ustalony termin udostępniania formularzy ankiet w systemie USOS-web w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024 w okresie od dnia 8 stycznia 2024 r. do dnia 18 lutego 2024 r.

Ankietyzacja prowadzona jest z zachowaniem zasad anonimowości, poufności oraz dobrowolności ankietowanych.

Za pomocą ankiet będzie można ocenić:

• nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia;
  • zajęcia (przedmioty).

W przypadku uruchomienia nieodpowiedniej ankiety  bądź w przypadku brak możliwości korzystania z ankiety prosimy o kontakt z Panią Moniką Karwan w Dziekanacie Wydziału.

Ankietyzacja daje możliwość wpływu na jakość kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w badaniach ankietowych