Strona: Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/22 / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/22

2021-10-12

Szanowni Państwo,
Członkowie Społeczności akademickiej WMT

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2021/22 na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, która odbędzie się 13 października br. o godz. 11:00 w auli 111. Podczas uroczystości odbędzie się immatrykulacja studentów 1 roku oraz graduacja pierwszych absolwentów studiów inżynierskich.

Jednocześnie informujemy, iż w godzinach 10:30 - 13:30 ustanowione zostały godziny dziekańskie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości i liczymy na Państwa obecność.