Wakacje z WOT

24-05-2019 r.

3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza wszystkich zainteresowanych, zarówno studentów, jak i wykładowców, do wzięcia udziału w projekcie „Wakacje z WOT”. Zainteresowane osoby odbędą 16-dniowe szkolenie, które rozpocznie się 22 czerwca. W trakcie projektu uczestnicy zapoznają się z takimi zagadnieniami jak: posługiwanie się bronią, łączność, topografia, zasady zachowania na polu walki itp. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy podchodzą do testu nabytej wiedzy i umiejętności, składają Przysięgę Wojskową oraz wstępują w szeregi WOT.

Szczegółowe informacje znajdują się w pliku dołączonym do aktualności.

Serdecznie wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie!