Strona: Warsztaty dla studentów w ramach Akademii Przemysłu 4.0 - edycja II / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Warsztaty dla studentów w ramach Akademii Przemysłu 4.0 - edycja II

2023-02-17

Ruszamy z II edycją warsztatów dla studentów. Tym razem zajęcia będą realizowane w dwóch blokach tematycznych

• Blok tematyczny I - Chemia
  • Blok tematyczny II - Technika.

Dużo uwagi poświęcone zostanie integracji robotów z automatyką, komunikacji człowiek-robot oraz odnawialnym źródłom energii. Dzięki zakupionym w ramach projektu nowoczesnym urządzeniom, studenci będą mogli zapoznać się z podłączaniem do robota sygnałów pochodzących z urządzeń zewnętrznych, przesyłaniem do robota komunikatów głosowych, a także poznać ekologiczne metody wytwarzania energii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Więcej informacji na stronie projektu: https://wmt.prz.edu.pl/projekty/modelowe-rozwiazania-na-trudne-wyzwania