Strona: Wizyta studentów w Ożarowie / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Wizyta studentów w Ożarowie

2019-11-01
, red.  Piotr Ludian

W dniu 31 października grupa studentów naszego Wydziału wraz z Dziekanem dr Andrzejem Chmielowcem oraz dr  Józefem Brzęczkiem odwiedzili Zespół Szkół Ogólnokształcących im E. Szylki w Ożarowie.

Uczniom przedstawiono ofertę studiów na Wydziale, zaprezentowano działalność Koła Naukowego Informatyki Przemysłowej, czyli ramiona robotów i makietę do sterowania serwomechanizmami. Pan Dziekan Chmielowiec przedstawił prezentację na temat informatyki kwantowej.