Strona: Współpraca międzynarodowa / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Współpraca międzynarodowa

2017-10-31

W dniu 28 października 2017 r. na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym odbyło się spotkanie  władz uczelni z przedstawicielami firm z miejscowości Nanning w regionie autonomicznym Guangxi w Chinach. Celem spotkania była wymiana doświadczeń w dziedzinie nauki i techniki, omówienie możliwości współpracy wielostronnej między instytucjami, organizacji wydarzeń kulturalnych i naukowych, wymiany studenckiej oraz  prowadzenia prac badawczych.