Strona: Wyjazd studentów WMT w Bieszczady / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Wyjazd studentów WMT w Bieszczady

2019-04-30
, red.  Paweł Gola
Już jutro zaczyna się wyczekiwana od długiego czasu majówka 1f60d.png.

Jednak studenci naszego wydziału postanowili już w połowie kwietnia rzucić wszytko i wyjechać wspólnie w BIESZCZADY26f0.png.

Przez cały weekend sprzyjała im piękna pogoda, która umożliwiła jeszcze lepszą zabawę oraz integrację.

Wielkie podziękowania należą się firmie Red Bull, która wsparła studentów zapasem swoich produktów1f44f.png