Strona: Wyniki wyborów członków Kolegium Elektorów − Wydział Mechaniczno-Technologiczny PRz w Stalowej Woli / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

2020-02-04
, red.  Wojciech Pasaman

Wyniki wyborów członków Kolegium Elektorów − Wydział Mechaniczno-Technologiczny PRz w Stalowej Woli.

Grupa profesorów i profesorów Uczelni:

• Trytek Andrzej.

Grupa pozostałych nauczycieli akademickich:

• Chmielowiec Andrzej.

Wyniki wyborów w celu wyłonienia przedstawiciela do wyborów członków Kolegium Elektorów z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi − Wydział Mechaniczno-Technologiczny PRz w Stalowej Woli.

• Karwan Monika.