Strona: XV edycja Konkursu o Nagrodę ABB / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

XV edycja Konkursu o Nagrodę ABB

2017-11-14

Centrum Badawcze ABB w Krakowie zaprasza studentów Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli do udziału w XV edycji Konkursu o Nagrodę ABB.

Konkurs jest jedną z szeregu inicjatyw adresowanych do środowiska akademickiego w Polsce i z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem wśród studentów i wykładowców.

Celem konkursu jest promowanie i wspieranie utalentowanych osób, pasjonujących się zaawansowanymi technologiami. Konkurs obejmuje obronione prace magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie napisane w języku polskim i angielskim z następujących dziedzin:

• Elektroenergetyka
  • Automatyka i diagnostyka przemysłowa
  • Energoelektronika
  • Inżynieria i zarządzanie procesami wytwarzania
  • Zaawansowane technologie i systemy inżynierskie
  • Technologie i systemy informatyczne
  • Nanotechnologia i inżynieria materiałowa w zastosowaniach przemysłowych

Regulamin konkursu oraz informacje o Laureatach poprzednich edycji znajduje się na stronie www.abb.pl/konkurs