Strona: Zapraszamy do udziału w szkoleniu szybowcowym / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zapraszamy do udziału w szkoleniu szybowcowym

2023-03-14

Jednym z zadań Laboratorium Badań Lotniczych i Kosmicznych w Akademickim Ośrodku Szybowcowym (ASO) w Bezmiechowej jest promocja sportu szybowcowego wśród studentów Politechniki Rzeszowskiej. ASO od wielu lat prowadzi szkolenia dla osób chętnych uzyskać licencję pilota szybowcowego, dlatego nawiązując do podobnych działań prowadzonych w przeszłości chcielibyśmy zaoferować takie szkolenie dla grupy studentów Politechniki Rzeszowskiej na korzystnych warunkach finansowych. Do wzięcia udziału w szkoleniu szybowcowym zapraszamy studentów wszystkich wydziałów, nie tylko Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa. Szkolenie będzie organizowane w okresie wakacyjnym. Chęć uczestnictwa w szkoleniu proszę zgłaszać do dziekanatu WMT do dnia 20.05.2023. Liczba osób objętych szkoleniem oraz dokładne terminy realizacji zależeć będą od sytuacji pandemicznej w kraju, możliwości operacyjnych LBLiK oraz liczby studentów chętnych do udziału w szkoleniu.