Strona: Zaproszenie dla studentów WMT w Stalowej Woli / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie dla studentów WMT w Stalowej Woli

2018-06-15

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach języka chińskiego w  kolejnym roku akademickim 2018/2019. Projekt prowadzony jest we współpracy z Instytutem Konfucjusza Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

Zajęcia pokazowe prowadzone przez lektorów natywnych z Chin odbędą się 20 czerwca 2018 r. w godz. 11.00 – 12.00 w auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli. Celem zajęć jest przedstawienie metodyki nauczania i  zagadnień związanych z kulturą Chin.

W zajęciach pokazowych wykorzystana zostanie aplikacja WeChat (prosimy o wcześniejsze pobranie aplikacji na  urządzenia mobilne).

Informacji dotyczących projektu udziela p. Aneta Żukowicz, WMT w Stalowej Woli p.29, e-mail a.zukowicz@prz.edu.pl

W imieniu lektorów serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.