Strona: Zaproszenie dla studentów Wydziału Mechaniczno-Technologicznego / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie dla studentów Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

2018-02-05

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza nr 37/2017 z dnia 29 czerwca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania ankietyzacji i hospitacji zajęć dydaktycznych w celu oceny oraz poprawy jakości kształcenia prowadzone są na wszystkich wydziałach i w jednostkach międzywydziałowych badania ankietowe.

Ankietyzacja prowadzona jest z zachowaniem zasad anonimowości, poufności oraz dobrowolności ankietowanych.

Za pomocą ankiet będzie można ocenić:

- nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia;

- program kształcenia dla modułu zajęć;

- organizację studiów;

- pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Ankietyzacja daje możliwość wpływu na jakość kształcenia na Politechnice Rzeszowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach ankietowych !!!