Strona: Zaproszenie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

2018-03-17

Szanowni Państwo,

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w kursach przygotowawczych do matury z matematyki.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 4.

Kursy poprowadzi dr Paweł Petecki (email: p.petecki@prz.edu.pl) w każdą środę począwszy od 7. marca (poziom podstawowy) i każdy czwartek począwszy od 1. marca (poziom rozszerzony) o godzinie 16:00 w auli 103 Wydziału Mechaniczno-Technologicznego.

Udział w kursie jest bezpłatny.