Strona: Zaproszenie na II Dzień Bieszczadzki na Wydziale Mechaniczno - Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

2018-11-15
, red.  Sylwia Sikorska-Czupryna

Zapraszamy do udziału w spotkaniu pn. „Dzień Bieszczadzki”, które odbędzie się w siedzibie naszego Wydziału, przy ul. Kwiatkowskiego 4 w Stalowej Woli, dnia 23 listopada 2018 roku organizowanego przez Wydział Mechaniczno – Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Stowarzyszenie „Natchnieni Bieszczadem” w Cisnej.

Głównym tematem spotkania będzie poezja mówiona i śpiewana, wystawa prac malarskich. Towarzyszyć temu wydarzeniu będzie niesamowita atmosfera podczas koncertów wykonawców takich jak, Grzane Wino, Piece of Cake, Krzysztof Karasiński, Piotr Łagodzic i Andrzej Czyż. Spotkanie wypełnione będzie prezentacją produktów regionalnych, poezji, fotografii, rękodzieła, malarstwa oraz różnorodnymi atrakcjami nie tylko dla dorosłych Udział wezmą także poeci bieszczadzcy oraz artyści występujący w ramach wolnej sceny.

Będzie to doskonała promocja podkarpackiej kultury i tradycji, skierowana do mieszkańców regionu miasta Stalowa Wola.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, rozpoczynamy o godz. 14:00.