Strona: Zaproszenie na konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola 2018 / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie na konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola 2018

2018-11-15

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na II Konferencję organizowaną wspólnie przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, Miasto Stalowa Wola, Nadsański Bank Spółdzielczy oraz Bank Pekao SA:

BIZNES – NAUKA – STALOWA WOLA

Konferencja odbędzie się dnia 07 grudnia 2018 roku na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenie uczestnictwa do dnia 02 grudnia 2018 r. poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej konferencji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji.

Szczegółowe informacje na stronie konferencji: bnstw.prz.edu.pl.