Strona: Zaproszenie na seminaria z informatyzacji i robotyzacji przemysłu / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie na seminaria z informatyzacji i robotyzacji przemysłu

2022-11-23

Ruszamy z kolejnymi zajęciami w ramach projektu norweskiego. Tym razem zapraszamy w swoje mury studentów, którzy chcą poznać zastosowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie informatyzacji i robotyzacji przemysłu.
Zajęcia będą prowadzone w dwóch blokach tematycznych.

• Blok tematyczny I - Matematyka i Informatyka,
  • Blok tematyczny II - Technika.

Dużo uwagi poświęcone zostanie odnawialnym źródłom energii i transformacji energetycznej, która aktualnie zyskuje w przemyśle nowy wymiar. Dzięki zakupionym w ramach projektu nowoczesnym urządzeniom, studenci będą mogli zapoznać się z zastosowaniem rzeczywistości rozszerzonej oraz sztucznej inteligencji, a także poznać innowacyjne techniki wytwarzania oraz nowoczesne metody ekologicznego wytwarzania energii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Szczegóły w zakładce Projekty: https://wmt.prz.edu.pl/projekty/modelowe-rozwiazania-na-trudne-wyzwania.