Strona: Zaproszenie na seminarium firmy ISCAR / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie na seminarium firmy ISCAR

2024-01-10

ISCAR jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania procesów technologicznych w obróbce skrawaniem. Dzięki wdrożeniom nowoczesnych systemów narzędziowych u wielu znaczących użytkowników stała się niekwestionowanym liderem innowacyjności. Działanie to przełożyło się bezpośrednio na jej znaczący udział w rynku narzędziowym.

Zapraszamy Pracowników oraz Studentów na seminarium "Najnowsze rozwiązania narzędziowe firmy ISCAR", które odbędzie się 13 stycznia 2024 r. o godz. 10:30 w Auli 111.

Szczegóły na plakacie.