Strona: Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami SK Nexilis na WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami SK Nexilis na WMT

2023-10-19
SK Nexilis Poland zaprasza studentów WMT na spotkanie ze swoimi przedstawicielami. Spotkanie dla studentów stacjonarnych odbędzie się 25.10, a 28.10 dla studentów studiów niestacjonarnych.
SK Nexilis to nowa, koreańska firma w naszym regionie, w której nasi inżynierowie z pewnością mogą znaleźć szansę na rozwój, zdobycie cennego doświadczenia i świetną pracę. Firma inwestuje w nowych inżynierów, również przez szkolenia w samej Korei.
Serdecznie zapraszamy na to spotkanie już w przyszłym tygodniu.