Strona: Zebrania wyborcze pracowników / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zebrania wyborcze pracowników

2024-01-16

Uczelniana Komisja Wyborcza Politechniki Rzeszowskiej uprzejmie informuje, że w dniu 24 stycznia 2024 r. (środa)
w sali nr 12 w budynku Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli odbędą się zebrania wyborcze pracowników Wydziału Mechaniczno-Technologicznego:

• o godz. 11.00 – okręgu wyborczego nauczycieli akademickich, zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni
  • o godz. 11.30 – okręgu wyborczego nauczycieli akademickich z grupy pozostałych nauczycieli akademickich
  • o godz. 12.00 – okręgu wyborczego pracowników naukowo-technicznych, inżynieryjno-technicznych i administracji wydziałowej

w celu wyłonienia członków Kolegium Elektorów Politechniki Rzeszowskiej

Pracownicy Uczelni uczestniczący w zebraniach wyborczych wchodzą na salę po okazaniu dokumentu identyfikacyjnego, którym jest dowód osobisty, paszport lub karta pracownika.