Strona: Życzenia dla Maturzystów / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Życzenia dla Maturzystów

2023-05-02

Jak powiedział Stefan Żeromski „Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Matura jest istotnym życiowym wydarzeniem, być może pierwszym – obok 18-stych urodzin – tak poważnym w życiu każdego młodego człowieka. Ten „egzamin dojrzałości” stanowi także symboliczne wejście w dorosłość.

NA ostatniej prostej przed egzaminem pragniemy dodać Wam otuchy i życzyć by nie zaskoczyło Was żadne pytanie i nie opuszczała Was wena. By liczby liczyły się same, pióro prowadził sam Mickiewicz, a angielski by był słodkim piece of cake.

Trzymamy za Was kciuki i mamy wielką nadzieję gościć wielu z Was w murach Wydziału- Mechaniczno- Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli już od października.

Powodzenia!