Strona: Studiuj i pracuj na WMT w Stalowej Woli / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Studiuj i pracuj - tylko w Stalowej Woli

2023-06-16

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli realizuje kształcenie tak, aby umożliwić studentom podejmowanie pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy. Dzięki temu studenci mogą studiować na studiach stacjonarnych i jednocześnie pracować. Jest to możliwe dzięki dostosowaniu planu zajęć.

Zajęcia dydaktyczne odbywają się przez 3 dni w tygodniu a przez 2 dni studenci mogą realizować praktyki zawodowe, staże lub podjąć pracę zarobkową.

Daje to możliwość:

• jednocześnie nauki i pracy,
  • zdobywania wykształcenia i doświadczenia,
  • stypendiów za naukę i wynagrodzenia za pracę.

Studiuj i pracuj w Stalowej Woli !

powrot.png