Strona: Prosty blog napisany za pomocą języka Python oraz Django / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Prosty blog napisany za pomocą języka Python oraz Django

2021-01-13

Dlaczego język Python? Ponieważ jest łatwy w nauce, ma prostą i intuicyjną składnię, a przez to jest zrozumiały nawet dla początkującego programisty. Wykorzystanie frameworka Django daje ogromne możliwości tworzenia aplikacji web. W niniejszym wykładzie, krok po kroku budujemy bloga, ucząc się przy okazji wykorzystania narzędzi z wykorzystaniem widoków oraz modeli. Oprócz tego, wykład prezentuje wykorzystanie zaplecza administracyjnego, gdzie można zarządzać wpisami bloga oraz użytkownikami.

Oglądaj w YouTube

Wykład jest przykładem prowadzonych zajęć na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Studiując u nas, poznacie kilka innych technologii wytwarzania aplikacji sieci web:  PHP oraz framework MVC, Node.js wraz Express.js czy język C# oraz technologię ASP .NET Core.

Studiuj w Stalowej Woli na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli!