Strona: mgr inż. Wiktoria Zbyrad-Kołodziej / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

mgr inż. Wiktoria Zbyrad-Kołodziej

wiktoria_zbyrad.jpg

Kontakt:

e-mail: w.zbyrad@prz.edu.pl

Jest absolwentką Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2018 roku jest zatrudniona na Wydziale Mechaniczo – Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej.

Zainteresowania naukowe mgr inż. Wiktorii Zbyrad-Kołodziej obejmują zagadnienia związane z określaniem właściwości mechanicznych materiałów, metodyką badań mikrostruktury i właściwości materiałów oraz obróbką cieplną stopów metali.

Dorobek naukowy

Publikacje:

- W. Kołodziej, R. Dziurka, K. Górecki Wpływ szybkości nagrzewania do temperatury austenityzowania na mikrostrukturę i twardość średniowęglowej stali Cr-Mn-Mo” materiały konferencyjne 41. Studencka Konferencja Naukowa, Politechnika Częstochowska, Częstochowa 2017

Konferencje:

41. Studencka Konferencja Naukowa, Politechnika Częstochowska, Częstochowa 2017