Jednostki organizacyjne

Zakład Konstrukcji i Wytwarzania Maszyn

Kierownik Zakładu:

dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz

pok. 03

e-mail: almaz@prz.edu.pl

Pracownicy:

dr hab. inż. Stanisław Kut, prof. PRz

pok. 26

e-mail: stan_kut@prz.edu.pl

strona www: http://stanislawkut.sd.prz.edu.pl/

dr Ryszard Tłuczek

pok. 26

e-mail: ryszardt@prz.edu.pl

dr inż. Joanna Zielińska-Szwajka

pok. 26

e-mail: j.zielinska@prz.edu.pl

dr inż.Paweł Mazur

pok. 124

e-mail: p.mazur@prz.edu.pl

dr inż. Janusz Czaja

pok. 124

e-mail: j.czaja@prz.edu.pl

dr Paweł Petecki

pok. 26

e-mail: p.petecki@prz.edu.pl

mgr inż. Sylwia Sikorska-Czupryna

pok. 29

e-mail: sylwiasc@prz.edu.pl

strona www: http://sylwiasc.sd.prz.edu.pl/

Zakład Informatyki i Systemów Zarządzania Przedsiębiorstwem

Kierownik Zakładu:

dr hab. inż. Andrzej Trytek, prof. PRz

pok. 28

e-mail: trytek@prz.edu.pl

strona www: http://andrzejtrytek.sd.prz.edu.pl/

Pracownicy:

dr Andrzej Chmielowiec

pok. 27

e-mail: achmie@prz.edu.pl

strona www: http://achmie.sd.prz.edu.pl/

dr inż. Krzysztof Szwajka

pok. 29

e-mail: kszwajka@prz.edu.pl

strona www: http://kszwajka.sd.prz.edu.pl/

dr Ryszard Sęczyk

pok. 124

e-mail: r.seczyk@prz.edu.pl

dr Waldemar Butryn

pok. 124

e-mail: w.butryn@prz.edu.pl

mgr Tomasz Miśko

pok. 124

e-mail: t.misko@prz.edu.pl

Nasi Partnerzy

 Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję