Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 22

30 Lis

Warsztaty z cyfrowego przetwarzania sygnałów dla uczniów Zespołu Szkół...

30-11-2021 r.
W ramach współpracy, w dniu 04.11. 2021 r. w laboratorium Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej odbyły się „warsztaty” dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
29 Lis

Sikorski na WMT

29-11-2021 r.
Zajęcia dla uczniów z tematyki pomiarów odkształceń przy użyciu odpowiednich czujników. Zajęcia poprowadzone były przez mgr. inż. Marka Szewczyka.

20 Lis

Rozwój gospodarczy i przemysłowy Stalowej Woli

20-11-2021 r.
18 listopada 2021 r. w auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej nastąpiło ogłoszenie i podpisanie porozumienia o inwestycji koreańskiej firmy SK nexilis.
08 Lis

Trwa nabór do II edycji Akademii ProtoLab - lotnictwo i kosmonautyka

08-11-2021 r.
Z przyjemnością informujemy, że trwa nabór do II edycji Akademii ProtoLab, której temat przewodnim jest Lotnictwo i Kosmonautyka.

05 Lis

Międzyuczelniane seminarium AI WMS AGH & WMT PRz

05-11-2021 r.
Wydział Mechaniczno-Technologiczny w Stalowej Woli oraz WMS AGH uczestniczą w międzyuczelnianym seminarium dotyczącym tematyki sztucznej inteligencji.
21 Paź

UWAGA! - Spotkanie z Prezesem Giełdy Papierów Wartościowych ODWOŁANE

21-10-2021 r.
Informacja o odwołaniu spotkania.

19 Paź

Zapraszamy studentów na zajęcia sekcji rekreacyjnej

19-10-2021 r.
Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Mechaniczno - Technologicznego na zajęcia sekcji rekreacyjnej we wtorki o godz.17.30. Sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 1.
18 Paź

Biomechanika działania mózgu - czyli na ile jesteś panem swojego życia?

18-10-2021 r.
Zapraszamy Cię na zajęcia Akademii Umiejętności Miękkich - Euro-Park Wisłosan Young Staff Academy organizowanej i finansowanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu.