Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 25

09 Cze

Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym PRz w...

09-06-2021 r.
W związku ze zbliżającą się dwusetną rocznicą urodzin i sto czterdziestą rocznicą śmierci I. Łukasiewicza w budynku WMT można oglądać wystawę dotyczącą początków polskiego przemysłu naftowego.
Praca Wakacyjna w Superior Industries
08 Cze

Praca Wakacyjna w Superior Industries

08-06-2021 r.
Uczniu, Studencie, Absolwencie! Jeśli chcesz zarobić na wakacje lub na studia, zapraszamy Cię do naszej firmy. Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

07 Cze

Film promocyjny Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli

07-06-2021 r.
Zapraszamy do obejrzenia materiału promującego studia na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.
07 Cze

Spotkanie władz uczelni z pracownikami WMT

07-06-2021 r.
02.06.2021 Rektor PRz prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik wraz z Prorektorami i Kanclerzem spotkali się z pracownikami WMT PRz w Stalowej Woli, aby omówić aktualną sytuację uczelni.

17 Maj

26. edycja Nagrody Naukowej Siemensa

17-05-2021 r.
Rozpoczął się nabór zgłoszeń do 26. edycji Nagrody Naukowej Siemensa, konkursu organizowanego przez firmę Siemens Polska wspólnie z Politechniką Warszawską.
14 Maj

Od pomysłu do przemysłu – rozstrzygnięcie V edycji konkursu

14-05-2021 r.
13 maja 2021 roku w murach naszego wydziału odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom i finalistom V edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Od pomysłu do przemysłu”.

09 Maj

Radio Centrum - audycja z Dziekanem dr Andrzejem Chmielowcem

09-05-2021 r.
Zapraszamy do wysłuchania audycji w Radiu Centrum, której gościem był prodziekan ds. kształcenia - Pan dr Andrzej Chmielowiec.
14 Kwi

VI edycja Programu stażowego "Energia dla Przyszłości"

14-04-2021 r.
Rozpoczął się nabór do VI edycji Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości” organizowanego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Polską Grupę Energetyczną S.A., Polskie Sieci Elektroenergetyczne