Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 26

09 Kwi

Sustainable food production in the condition of Climate Change

09-04-2021 r.
Zapraszamy serdecznie studentów PRz do udziału w konferencji organizowanej przez Baltic University Programme, do którego Politechnika przystąpiła 2021 roku.
07 Kwi

Rekrutacja - operator maszyn CNC

07-04-2021 r.
Rekrutacja do firmy Poltra - operator CNC

30 Mar

Życzenia Świąteczne

30-03-2021 r.
Życzenia Świąteczne
21 Mar

Posiedzenie Rady Programowej WMT

21-03-2021 r.
17 marca 2021 roku odbyło się posiedzenie Rady Programowej Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

21 Mar

Wydział Mechaniczno-Technologiczny ma już swoich absolwentów

21-03-2021 r.
11 marca 2021 r. to historyczny dzień Wydziału Mechaniczno-Technologicznego. W tym dniu odbyły się obrony prac magisterskich.
Godziny pracy dziekanatu dla studentów studiów niestacjonarnych
03 Mar

Godziny pracy dziekanatu dla studentów studiów niestacjonarnych

03-03-2021 r.
Godziny pracy dziekanatu dla studentów studiów niestacjonarnych.

26 Lut

Robotyka w przemyśle. Przedsiębiorco, skorzystaj z możliwości jakie daje...

26-02-2021 r.
Supernowoczesne roboty, mające zastosowanie w przemyśle, rozwiązania i programy ułatwiające pracę, możliwości przeprowadzenia szkoleń dla pracowników-wszystko to oferuje Politechnika Rzeszowska.
26 Lut

Wymiana językowa jako metoda nauki języków obcych

26-02-2021 r.
Wymiana językowa to metoda nauki języków obcych polegająca na ćwiczeniu języka przez partnerów, którzy mówią różnymi językami. Rozmówcy mogą uczyć się nawzajem swojego ojczystego języka.