Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 16

30 Maj

Studenci WMT w siedzibie KUKA Polska w Tychach

30-05-2022 r.
23 maja studenci pierwszego roku studiów magisterskich mechaniki i budowy maszyn WMT odwiedzili siedzibę KUKA Polska w Tychach w celu zapoznania się z bogatą ofertą, jaką posiada firma.
17 Maj

Best Paper Award dla WMT

17-05-2022 r.
Nagroda za najlepszy artykuł konferencji ICEIS 2022 w dziedzinie sztucznej inteligencji i systemów wspierania decyzji dla pracowników WMT.

16 Maj

Szósta Międzynarodowa Konferencja Natryskiwania Cieplnego i Napawania

16-05-2022 r.
W dniach 22-23 września 2022 roku w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej odbędzie się Szósta Międzynarodowa Konferencja Natryskiwania Cieplnego i Napawania.
12 Maj

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rozwiązania i...

12-05-2022 r.
10 czerwca 2022 roku odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Rozwiązania i technologie XXI wieku” skierowana do osób zainteresowanych tematyką innowacyjnych technologii i narzędzi przyszłości.

10 Maj

„Strefa Młodych” – przestrzeń dla integracji i rozwoju stalowowolskiej młodzieży

10-05-2022 r.
W ramach projektu Modelowe Rozwiązania na Trudne Wyznawania zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach i spotkaniach dla Młodych.

Medal „Primus Inter Pares” dla absolwenta WMT

05-05-2022 r.
Z satysfakcją informujemy, że absolwent WMT Piotr Kulpiński został laureatem konkursu ,,Primus Inter Pares”.

Projekt "Młodzi Samodzielni"

05-05-2022 r.
W ramach projektu „MŁODZI SAMODZIELNI”, Caritas Archidiecezji Przemyskiej prowadzi NABÓR WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE NOWEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA OSÓB PONIŻEJ 30 R. ŻYCIA.

Zlot Syren i Warszaw

05-05-2022 r.
Podczas majowego weekendu na WMT zaroiło się od fanów aut zabytkowych.