Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 12

21 Gru

Życzenia Świąteczno-noworoczne

21-12-2022 r.
Z Okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.
12 Gru

Epicka wygrana studentów w starciu Żacy vs Belfrowie

12-12-2022 r.
Kolejny pojedynek z cyku Żacy vs Belfrowie odbył się podczas meczu siatkówki. Tym razem tytuł zwycięzcy przypadł Żakom.

12 Gru

Bezpłatne szkolenie „Jak założyć i prowadzić archiwum społeczne?”

12-12-2022 r.
19.12.2022 r. w Centrum Aktywności Seniora przy Al. Jana Pawła II 10 w Stalowej Woli odbedzie się bezpłatne szkolenie pn. „Jak założyć i prowadzić archiwum społeczne?”
30 Lis

Informacja dla studentów o płatnych stażach w ITER Organization

30-11-2022 r.
ITER Organization zaprasza studentów na sześciomiesięczne staże.

30 Lis

Nowa pracownia i nowe horyzonty

30-11-2022 r.
Na WMT w ramach Laboratorium Metrologii powstała nowa pracownia pomiarowa. To dzięki współpracy z firmą MITUTOYO, która dostarczyła bezpłatnie specjalistyczną aparaturę pomiarową wartą pół miliona zł.
28 Lis

Starcie Tytanów na WMT

28-11-2022 r.
Pytania muzyczne, filmowe i kulturowe padły dziś podczas Quizu Żacy vs Belfrowie. Był to nie tylko pojedynek godny prawdziwych omnibusów, ale też świetna zabawa.

23 Lis

Zaproszenie na seminaria z informatyzacji i robotyzacji przemysłu

23-11-2022 r.
Zapraszamy wszystkich studentów do uczestnictwa w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem dronów, gogli VR oraz źródeł odnawialnej energii.
23 Lis

Otwarcie pracowni pomiarowej w Laboratorium Metrologii

23-11-2022 r.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w otwarciu pracowni pomiarowej w Laboratorium Metrologii na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym w Stalowej Woli.