Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 17

05 Maj

Zlot Syren i Warszaw

05-05-2022 r.
Podczas majowego weekendu na WMT zaroiło się od fanów aut zabytkowych.
28 Kwi

Nabór na szkolenie pilota dronów BVLOS i instruktorskie INS

28-04-2022 r.
WMT ogłasza nabór na szkolenie instruktorskie pilota dronów.

XIII Stalowowolska Rowerowa Masa Krytyczna w Bikelandii

26-04-2022 r.
Rowerowa Masa Krytyczna w Bikelandii to jeszcze jedna propozycja Miejskiego Domu Kultury na zbliżającą majówkę.
26 Kwi

„Terapeutyczne i lecznicze właściwości drzew – od wierzeń ludowych po...

26-04-2022 r.
Jedną z atrakcji podczas stalowowolskiej Majówki będzie spotkanie z dr Karoliną Julią Siemek, która opowie o terapeutycznych i leczniczych właściwościach drzew.

Majówka w Stalowej Woli

26-04-2022 r.
Majówka to doskonała okazja do relaksu i uczestnictwa w ciekawych przedsięwzięciach. Oto jak przedstawia się program „Majówki” w Stalowej Woli proponowany przez Miejski Dom Kultury.

Cross country w Bikelandii

26-04-2022 r.
Zapraszamy chętnych do XV Stalowowolskiego Rowerowego Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli.

25 Kwi

Zaproszenie na konkurs XIV „Gżegżółki” z naturą w tle

25-04-2022 r.
Już 3 maja 2022r. na Auli Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej woli odbędzie się XIV Stalowowolskie Dyktando „Gżegżółki”. Konkurs ma charakter otwarty.
25 Kwi

Studenci WMT reprezentowali PRz na międzynarodowej konferencji

25-04-2022 r.
21 kwietnia 2022r. odbyła się studencka konferencja naukowa, podczas której nasi studenci mieli okazję zaprezentować swoją wiedzę na temat metalurgii.