Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 13

14 Lis

Bezpłatne szkolenie dla koordynatorów wolontariatu

14-11-2022 r.
Rządowy Program „KORPUS SOLIDARNOŚCI” realizuje bezpłatne szkolenie, skierowane zarówno do doświadczonych jak i nowych osób zainteresowanych wolontariatem.
09 Lis

Akademia Przemysłu 4.0 - materiały dydaktyczne pt. „Zastosowania nauki”

09-11-2022 r.
Kolejnym z działań realizowanych przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej, w ramach projektu „Modelowe Rozwiązania na trudne wyzwania"

Zajęcia dla uczniów w ramach Akademii przemysłu 4.0 – edycja 1
24 Paź

Zajęcia dla uczniów w ramach Akademii przemysłu 4.0 – edycja 1

24-10-2022 r.
W ramach pierwszej edycji Akademii przemysłu zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w zajęciach w dwóch blokach tematycznych: Matematyka i Informatyka oraz Technika.
20 Paź

Interesujące inicjatywy dla studentów i pracowników uczelni

20-10-2022 r.
Informacje na temat konkursu dla studentów Metropolitalny CLIMATHON oraz programu edukacyjnego Akademia Cyberium.

20 Paź

Konkurs o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej

20-10-2022 r.
Rozpoczął się 27. Konkurs o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej. Organizowany w odświeżonej formule, ale niezmiennie z myślą o wspieraniu rozwoju i osiągnieć studentów oraz młodych naukowców.
17 Paź

Międzynarodowa współpraca dydaktyczna WM-T

17-10-2022 r.
Wydział Mechaniczno-Technologiczny PRz współpracuje z Technicką univerzitą v Košiciach oraz z firmami z branży odlewniczej.

Zmiany w godzinach pracy Dziekanatu
03 Paź

Zmiany w godzinach pracy Dziekanatu

03-10-2022 r.
Informacje dla studentów dotyczące pracy Dziekanatu.
Stypendium ministra dla studentów
28 Wrz

Stypendium ministra dla studentów

28-09-2022 r.
Informujemy, że w terminie od 5 do 12 października 2022 r. istnieje możliwość złożenia wniosku o stypendium ministra.