Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 10

23 Mar

Instagramowy konkurs WMT

23-03-2023 r.
Na instagramowym profilu "Politechniczni" czeka na wszystkich konkurs na hasło promujące nasz Wydział. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!
18 Mar

Konferencja dla dyrektorów szkół ponadpodstawowych na WMT

18-03-2023 r.
10 marca na WMT odbyła się konferencja poświęcona roli dyrektora w kształtowaniu i motywowaniu uczniów do kontynuowania nauki oraz rozwoju indywidualnego.

15 Mar

Rejestracja na międzynarodowe zawody robotyczno-kosmiczne ERC

15-03-2023 r.
European Rover Challenge (ERC) to międzynarodowe zawody mające na celu wspieranie rozwoju technologicznego.
14 Mar

Zapraszamy do udziału w szkoleniu szybowcowym

14-03-2023 r.
Prowadzimy zapisy dla studentów chętnych uzyskać licencję pilota szybowcowego.

13 Mar

24 marca Dniem Otwartym na WMT

13-03-2023 r.
Nie ma lepszej okazji na zapoznanie się Wydziałem Mechaniczno- Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli niż Dzień Otwarty.
12 Mar

Oferty pracy dla studentów w firmie CADprofi

12-03-2023 r.
Firma CADprofi prowadzi rekrutację na trzy stanowiska pracy: programista CAD, Supporter CAD oraz Operator CAD.

01 Mar

Konferencja dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych

01-03-2023 r.
Powiat Stalowowolski wraz z Wydziałem Mechaniczno– Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli organizuje konferencję dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych.
17 Lut

Warsztaty dla studentów w ramach Akademii Przemysłu 4.0 - edycja II

17-02-2023 r.
Ruszamy z II edycją warsztatów dla studentów. Tym razem zajęcia będą realizowane w dwóch blokach tematycznych: Chemia oraz Technika.