Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 9

29 Kwi

CZAS NA MŁODZIEŻ

29-04-2023 r.
27 kwietnia odbyła się konferencja zrealizowana w ramach projektu pt.: "MODELOWE ROZWIĄZNIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli".

Konferencja CZAS NA MŁODZIEŻ

27-04-2023 r.
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, zlokalizowanych na terenie Stalowej Woli do udziału w Konferencji Czas na Młodzież.

Nauka pod żaglami na Morzu Bałtyckim

27-04-2023 r.
Serdecznie zapraszamy studentki i studentów PRz do aplikowania na BUP Nauka pod Żaglami 2023! To fantastyczna przygoda! Wykorzystaj swoją szansę i zgłoś się już dziś!

Kurs prowadzącego strzelanie

27-04-2023 r.
W dniach 27-28.05.2023r. Sztab Komendy Głównej Związku Strzeleckiego "Strzelec" Józefa Piłsudskiego organizuje kolejną edycję kursu prowadzącego strzelanie.

06 Kwi

Życzenia Wielkanocne

06-04-2023 r.
W te nadchodzące Święta chcemy życzyć Państwu samych radości. Wszystkiego co dobre, ważne i potrzebne na Święta i poświąteczną codzienność.
31 Mar

Szkolenie w zakresie pilotażu i obsługi bezzałogowych statków powietrznych -...

31-03-2023 r.
Zapraszamy do udziału w kursie szkoleniowym realizowanych w ramach projektu „Modelowe Rozwiązania na trudne wyzwania – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”,

30 Mar

Współpraca PRz i RCEZ w Nisku

30-03-2023 r.
Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie z Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku dotyczące współpracy w celu promowania oferty edukacyjnej wśród uczniów RCEZ.
27 Mar

Tłumy uczniów na Dniu Otwartym WMT

27-03-2023 r.
Są takie momenty na WMT, kiedy uśmiech gości na twarzy każdego pracownika, studenta i każdego, kto przekracza nasze progi. Tak właśnie było w ubiegły piątek podczas Dnia Otwartego.