Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 8

06 Lip

Współpraca Iscar Poland Sp. z o.o. i PRz

06-07-2023 r.
05 lipca 2023 r. Politechnika Rzeszowska zawarła Umowę o współpracy z firmą Iscar Poland Sp. z o.o. Podpisanie umowy miało miejsce w siedzibie Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli
20 Cze

Rekrutacja w toku!

20-06-2023 r.
Rekrutacja na studia trwa - zapisz się na studia i zostań inżynierem XXI wieku! Nasze kierunki Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz magisterskie - Mechanika i budowa maszyn.

20 Cze

Nasz absolwent Kamil Koszyczek prezentuje nowy model

20-06-2023 r.
Patrzcie jakich mamy wspaniałych inżynierów! Nasz absolwent - Kamil Koszyczek nie próżnuje i nawet po zakończeniu studiów wciąż kreci go latanie.
16 Cze

Rzeszów University of Technology Students Awards

16-06-2023 r.
Studenci wydziału Mechaniczno- Technologicznego w Stalowej Woli zostali nagrodzeni za świetne wyniki w nauce i działalność organizacyjną.

20 Maj

Kosmicznie i fantastycznie nas STAL WARS

20-05-2023 r.
27 maja w godzinach 11:00- 22:00 na WMT w Stalowej Woli odbędzie się prawdziwie futurystyczna impreza STAL WARS, podczas której czeka nas mnóstwo fantastycznych wydarzeń.
02 Maj

Życzenia dla Maturzystów

02-05-2023 r.
Już 6 maja rozpoczynają się egzaminy dojrzałości. Dla wielu uczniów to stresujące wyzwanie.

29 Kwi

CZAS NA MŁODZIEŻ

29-04-2023 r.
27 kwietnia odbyła się konferencja zrealizowana w ramach projektu pt.: "MODELOWE ROZWIĄZNIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli".
27 Kwi

Konferencja CZAS NA MŁODZIEŻ

27-04-2023 r.
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, zlokalizowanych na terenie Stalowej Woli do udziału w Konferencji Czas na Młodzież.