Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 28

03 Gru

Konkurs - Od pomysłu do przemysłu V edycja

03-12-2020 r.
Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu ,,Od pomysłu do przemysłu’’. Konkurs jest realizowany wspólnie przez firmę CHIP i Wydział Mechaniczno-Technologiczny
18 Lis

Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach

18-11-2020 r.
W dniach 13-15 XI 2020 roku w Szczyrku, pomimo obecnych obostrzeń, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach.

16 Lis

Symulator Spawania - wirtualna rzeczywistość

16-11-2020 r.
Laboratorium Wydziału Mechaniczno Technologicznego w Stalowej Woli wzbogaciło się o wirtualny symulator spawania.
13 Lis

13-11-2020 r.
W związku z decyzjami Rządu oraz listem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie przejścia na kształcenie zdalne, nauka zdalna zostaje przedłużona do dnia 29 listopada 2020 r.

13 Lis

SYMULATOR DO SPAWANIA NA WYDZIALE MECHANICZNO-TECHNOLOGICZNYM

13-11-2020 r.
Studenci Wydziału Mechaniczno-Technologicznego będą uczyć się spawania na wirtualnym symulatorze najnowszej generacji. Sprzęt zostanie wykorzystany jako dodatkowa forma kształcenia praktycznego.
29 Paź

29-10-2020 r.
W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej, zajęcia zdalne zostają przedłużone do 15 listopada 2020 roku.

Komunikat w sprawie organizacji kształcenia w związku sytuacją epidemiczną w kraju
16 Paź

Komunikat w sprawie organizacji kształcenia w związku sytuacją epidemiczną w...

16-10-2020 r.
Informujmy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną od 17 października do 31 października wszystkie zajęcia w Uczelni obędą się według aktualnego rozkładu ale w formie ZDALNEJ.
09 Paź

ZAJĘCIA SPORTOWE

09-10-2020 r.
Zajęcia sportowe dla studentów Wydziału Mechaniczno - Technologicznego PRz.