Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 3

17 Sty

Propozycja szkolenia dla studentów

17-01-2024 r.
Zapraszamy na jednodniowe szkolenie przygotowujące do egzaminu na uzyskanie uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru.
17 Sty

Relacja z wykładu i spotkania z firmą ISCAR Poland

17-01-2024 r.
13 stycznia 2024 r. goszczono na Wydziale Pana Marcina Różańskiego, który zaprezentował zaawansowane technologie obróbki skrawaniem przy użyciu narzędzi stosowanych w tych procesach.

Zebrania wyborcze pracowników
16 Sty

Zebrania wyborcze pracowników

16-01-2024 r.
Uczelniana Komisja Wyborcza Politechniki Rzeszowskiej uprzejmie informuje, że w dniu 24 stycznia 2024 r. (środa) w sali nr 12 w budynku Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli
10 Sty

Zaproszenie na seminarium firmy ISCAR

10-01-2024 r.
Serdecznie zapraszamy Pracowników oraz Studentów na seminarium "Najnowsze rozwiązania narzędziowe firmy ISCAR"

09 Sty

Zapraszamy studentów do udziału w VII edycji konkursu SCEA.

09-01-2024 r.
Konkurs jest inicjatywą firmy Stena Recycling i pierwszym tego typu konkursem w Polsce dla studentów i firm dotyczącym gospodarki obiegu zamkniętego.
08 Sty

Najnowsze oferty pracy dla studentów

08-01-2024 r.
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami pracy w firmie Thoni Alutec.

04 Sty

Twoje zdanie się liczy- weź udział w ankietyzacji

04-01-2024 r.
Już od 8 stycznia do 18 lutego studenci będą mogli wyrazić swoje zdanie na temat przedmiotów i pracy nauczycielki akademickich.
04 Sty

Stypendia od Austriackiego Federalnego Ministerstwa Edukacji, Nauki i Badań...

04-01-2024 r.
Zachęcamy studentów, absolwentów i naukowców do składania wniosków o stypendia na rok akademicki 2024/25.