Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 5

28 Lis

Wyróżnienie firmy KUKA dla studenta Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

28-11-2023 r.
Firma KUKA zorganizowała ogólnopolski konkurs dla użytkowników robotów i oprogramowania. Politechnikę Rzeszowską reprezentował student Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Szymon Kotwica.
28 Lis

Adiunkt WMT Członkiem Rady Sieci Badawczej

28-11-2023 r.
Dr inż. Mirosław Surowaniec adiunkt Wydziału Mechaniczno-Technologicznego oraz Dyrektor Biura Serwisu i Szkoleń Produktowych HSW S.A. w Stalowej Woli, został Członkiem Rady Sieci Badawczej.

22 Lis

Propozycja szkolenia dla studnetów

22-11-2023 r.
OKZ w Stalowej Woli zaprasza zaprasza na szkolenie przygotowujące do egzaminu na uzyskanie uprawnień do zajmowania się eksploatację urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru.
22 Lis

Technologia wirtualnej rzeczywistości w przemyśle - pokaz SimLab Soft VR Studio

22-11-2023 r.
Studenci Wydziału Mechaniczno-Technologicznego mieli dziś możliwość poznać nieograniczone możliwości tworzenia wirtualnej rzeczywistości (VR) bez konieczności kodowania.

17 Lis

Zajęcia młodzieży – rozwiń swoje pasje w SCAL

17-11-2023 r.
Prezydent Miasta Stalowej Woli zaprasza na bezpłatne zajęcia w Stalowowolskim Centrum Aktywności Lokalnej. Jeszcze trwają zapisy, więc warto skorzystać z tej oferty.
15 Lis

Oferta pracy dla studentów

15-11-2023 r.
Firma BD Center poszukuje osoby do prowadzenia jednego lub dwóch biur projektowych.

Dyżur dziekanatu w listopadzie 2023
12 Lis

Dyżur dziekanatu w listopadzie 2023

12-11-2023 r.
Uwaga zmiany dyżuru dziekanatu!
06 Lis

Warsztaty psychoedukacyjne dla młodych

06-11-2023 r.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca do udziały w bezpłatnych warsztatach psychoedukacyjnych.